Loga XL Premium Gold and Silver

Odświeżona sekcja XL Premium

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowej, odświeżonej sekcji poświęconej ostrzom z serii XL Premium SILVER i GOLD. Znajdą w niej Państwo teraz jeszcze więcej ciekawych i przydatnych informacji na temat naszych najlepszych produktów.

W nowych zakładkach "Najważniejsze cechy" oraz "Technologia i jakość" zamieściliśmy bardziej szczegółowe charakterystyki dotyczące ostrzy oraz procesu ich produkcji.

Z kolei podstrony "Rozmiary i kształty" oraz "Opcje pakowania" pomogą w odpowiednim doborze produktu do konkrentej aplikacji oraz przedstawią wszystkie dostępne możliwości w zakresie opakowań, zarówno detalicznych, jak i zbiorczych.

Zachęcamy również do odwiedzenia zakładki "Porównanie serii", w której w łatwy i przystępny sposób sprawdzą Państwo najważniejsze różnice pomiędzy ostrzami z serii Standard, XL Premium SILVER i XL Premium GOLD.

Mamy nadzieję, że odświeżona i bardziej rozbudowana sekcja XL Premium będzie dla Państwa wartościowym źródłem informacji i pomoże w wyborze odpowiednich ostrzy.

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, prosimy o kontakt za pośrednictwem naszego formularza lub drogą mailową (biuro@jkindustrial.pl).