31.03.2020 - Koronawirus - informacja dot. działalności firmy

Uprzejmie informujemy, iż pomimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, nasza firma pozostaje obecnie otwarta, a wszystkie zamówienia są realizowane na bieżąco.

Równocześnie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom, partnerom, kurierom i pracownikom. Rękawiczki ochronne, obowiązkowa dezynfekcja na poszczególnych etapach przygotowania zamówień oraz rotacja personelu to tylko kilka procedur, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Ponadto, ograniczyliśmy dostęp do naszej siedziby dla osób z zewnątrz - wszystkie odbiory i dostawy przesyłek odbywają się obecnie bezobsługowo, w specjalnie wydzielonym miejscu przed budynkiem.

W tym niezwykle trudnym okresie życzymy Państwu dużo zdrowia i w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Firma Jewel Blade Ltd. powstała ponad 90 lat temu i jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych o wielu zastosowaniach. Siedziba firmy mieści się w angielskim Sheffield – w samym sercu słynnego, brytyjskiego przemysłu metalurgicznego. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej historii oraz wyjątkowej fabryki produkującej ostrza najwyższej jakości.