25.01.2019 - Jewel Blade po raz pierwszy na targach BAU

Po raz pierwszy w historii firma Jewel Blade miała okazje zaprezentować swoje produkty podczas międzynarodowych targów architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU, które odbyły się w dniach 14-19 stycznia 2019 w Monachium.

Targi BAU to jedna z największych tego typu imprez targowych na świecie. Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 250 000 gości podchodzących ze 150 krajów. Wśród wystawców znalazło się aż 2250 firm z 45 różnych państw, a stoiska rozlokowano w 19 halach wystawienniczych o łącznej powierzchni 200 000 metrów kwadratowych.

Powyższe liczby sprawiają, że jesteśmy dodatkowo dumni z możliwości uczestnictwa w tak znaczącym wydarzeniu w branży budowlanej. Cieszymy się, iż tak wielu gości (wśród których znaleźli się również odwiedzający z Polski) mogło osobiście przekonać się o najwyższej jakości ostrzy przemysłowych produkowanych przez producenta z Sheffield. 

Można śmiało stwierdzić, iż Targi BAU okazały się dla firmy Jewel Blade ogromnym sukcesem, który z pewnością zaowocuje nawiązaniem wielu cennych relacji handlowych. 

Już teraz zapraszamy Państwa na kolejną edycję, która zaplanowano w dniach 11-16 stycznia 2021.

Firma Jewel Blade Ltd. powstała ponad 90 lat temu i jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych o wielu zastosowaniach. Siedziba firmy mieści się w angielskim Sheffield – w samym sercu słynnego, brytyjskiego przemysłu metalurgicznego. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej historii oraz wyjątkowej fabryki produkującej ostrza najwyższej jakości.