27.11.2019 - Dynamiczny rozwój Jewel Blade

Jewel Blade Ltd. nie zwalnia tempa. Producent ostrzy przemysłowych z Sheffield kontynuuje okres dynamicznego rozwoju, czego efektem jest ukończona niedawno rozbudowa hali produkcyjnej.

Powierzchnia produkcyjno-magazynowa powiększyła się o dodatkowe 850 m2. Pozwoli to nie tylko na zwiększenie tempa produkcji poprzez ulokowanie nowych, zaawansowanych technologicznie maszyn, ale również zapewni rozbudowaną przestrzeń magazynową. Dzięki temu, firma będzie w stanie jeszcze szybciej i sprawniej dostarczać swoim klientom ostrza przemysłowe najwyższej jakości.

Wierzymy, że ukończony właśnie projekt pozwoli podtrzymać intensywny rozwój firmy i umocni pozycję Jewel Blade Ltd. w gronie największych producentów ostrzy przemysłowych na świecie.

Firma Jewel Blade Ltd. powstała ponad 90 lat temu i jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych o wielu zastosowaniach. Siedziba firmy mieści się w angielskim Sheffield – w samym sercu słynnego, brytyjskiego przemysłu metalurgicznego. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej historii oraz wyjątkowej fabryki produkującej ostrza najwyższej jakości.