19.10.2021 - BUDMA 2022 – zapraszamy na targi!

Z wielką przyjemnością informujemy, że JK Industrial po raz kolejny znajdzie się w gronie wystawców podczas targów BUDMA 2022.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA ponownie odbędą się w Poznaniu.

BUDMA jest jedną z największych tego typu imprez w Europie, skupiającą najważniejszych producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii, materiałów budowlanych oraz architektów, wykonawców i inwestorów.

Wśród wystawców nie zabraknie oczywiście JK Industrial. Będzie nam niezmiernie miło ponownie spotkać się z Państwem osobiście i na żywo zaprezentować najnowszą ofertę najwyższej jakości ostrzy i noży przemysłowych marki Jewel Blade.

Targi BUDMA odbędą się w dniach 1-4 lutego 2022 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska zlokalizowanego w pawilonie 8A.

Do zobaczenia!

Firma Jewel Blade Ltd. powstała ponad 90 lat temu i jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych o wielu zastosowaniach. Siedziba firmy mieści się w angielskim Sheffield – w samym sercu słynnego, brytyjskiego przemysłu metalurgicznego. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej historii oraz wyjątkowej fabryki produkującej ostrza najwyższej jakości.