22.02.2019 - BUDMA 2019 - dziękujemy!

W tym roku już po raz szósty z rzędu mieliśmy przyjemność prezentować najwyższej jakości ostrza przemysłowe Jewel Blade podczas targów budownictwa i architektury BUDMA w Poznaniu.

Wydarzenie, które odbyło się w dniach 12-15 lutego 2019 na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich po raz kolejny okazało się wielkim sukcesem. Tegoroczną edycję BUDMY odwiedziło aż 50 000 gości, wśród których znaleźli się m.in. handlowcy, architekci, wykonawcy i inwestorzy. Swoją ofertę zaprezentowało prawie 1000 firm pochodzących z 33 krajów.

Cieszymy się również niezmiernie, że nasza oferta profesjonalnych ostrzy i noży przemysłowych marki Jewel Blade z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Podczas tegorocznych targów BUDMA ponownie mieliśmy okazję nawiązać wiele cennych znajomości, które, mamy nadzieję, już niebawem przerodzą się w udane współprace handlowe.

Dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska i już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów BUDMA, która odbędzie się w dniach 04-07.02.2020.

(fot. Mariusz Młynarczyk - 2M SYSTEM)

Firma Jewel Blade Ltd. powstała ponad 90 lat temu i jest obecnie światowym liderem w produkcji wysokiej jakości ostrzy przemysłowych o wielu zastosowaniach. Siedziba firmy mieści się w angielskim Sheffield – w samym sercu słynnego, brytyjskiego przemysłu metalurgicznego. Jesteśmy dumni z naszej długoletniej historii oraz wyjątkowej fabryki produkującej ostrza najwyższej jakości.