23.01.2018 - Zapraszamy na targi BUDMA 2018!

W dniach 30.01-02.02.2018 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, w czasie których ponownie będziemy promować gamę najwyższej jakości ostrzy przemysłowych marki Jewel Blade.

Budma to jedna z największych imprez wystawienniczych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, która w 2017 roku przyciągnęła uwagę niemal 45 000 osób. Targi te uważane są za najważniejsze miejsce spotkań dla profesjonalistów z branży budowlanej i konstrukcyjnej, a ich tematyka skierowana jest do czterech głównych grup zawodowych: architektów, handlowców, wykonawców i inwestorów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wspólnego stoiska JK Industrial i Jewel Blade, zlokalizowanego w hali 8A, stoisko 16, gdzie z przyjemnością udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej szerokiej oferty ostrzy i noży przemysłowych, idealnych do stosowania w budownictwie i branży konstrukcyjnej.

Do zobaczenia!

J.K. Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od 20 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.