20.10.2017 - Nowe ostrza XL Premium

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów oraz stale rosnące zainteresowanie ostrzami z serii Silver i Gold wprowadziliśmy do oferty nowe kształty i rozmiary ostrzy.

Aktualnie w ramach gamy XL Premium dostępnych jest aż 48 różnych ostrzy trapezowych, hakowych, łamanych i niełamanych - w tym innowacyjne ostrza do cięcia izolacji w czeterech długościach.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną, poszerzoną ofertą XL Premium na naszej stronie internetowej. Przy każdym ostrzu znajdą Państwo teraz również przydatne informacje na temat dostępnych opcji pakowania.

J.K. Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od 20 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.