31.01.2017 - Budma 2017 - zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Jewel Blade podczas targów Budma 2017, które odbędą się w dniach 7-10 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Budma to jedne z największych targów w Środkowo-Wschodniej Europie poświęconych branży budowlanej i architektonicznej. Impreza, podczas której swoją ofertę prezentują najwięksi producenci, dystrybutorzy i wykonawcy, co roku przyciąga tłumy zwiedzających.

Firma Jewel Blade już po raz czwarty z rzędu znajdzie się w gronie wystawców Budmy. Brytyjskiego producenta, podobnie jak w ubiegłych latach, reprezentować będzie firma JK Surgical, od niedawna działająca również pod marką JK Industrial. Jest nam niezmiernie miło, iż ponownie będziemy mogli zaprezentować Państwu ofertę najwyższej jakości ostrzy przemysłowych Jewel Blade.

Podczas targów znajdą nas Państwo w pawilonie 8A, stoisko 28. Zapraszamy!

J.K. Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od 20 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.

Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Nadrzędnym celem firmy jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów na terenie całego kraju. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok.